Wrocław, Psie Pole, Kleczków

Lokal na sprzedaż

wysoki parter 82,00 m2 8 292,68 zł/m2

680 000 zł

oferta specjalna
Mirosława Lisowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Opis nieruchomości

Lokal usługowy 81,79 m² | parter | ul. Trzebnicka | Wrocław

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy z witryną o powierzchni 81,79 m², usytuowany na parterze budynku przy  ul. Trzebnickiej 52 we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji — bezpośrednio przy ciągu komunikacyjnym oraz przystanku tramwajowym, co zapewnia bardzo dobrą widoczność z ulicy i stały ruch pieszy. Pełna własność z księgą wieczystą.

Układ pomieszczeń:

  • sala handlowa ok. 47 m²  z witryną

  • zaplecze ok. 29 m²  z oknami - 2 wejścia na salę sprzedaży

  • korytarz / magazynek,

  • toaleta ok. 1 m2

Najważniejsze atuty:

  • duże witryny od strony ulicy — doskonała ekspozycja,

  • wejście bezpośrednio z ulicy Trzebnickiej,

  • lokal na parterze + kilka schodków — wygodny dostęp dla klientów,

  • wymienione wszystkie okna na pcv
  • ogrzewanie elektryczne, możliwość zrobienia ogrzewania gazowego - jest nowy osobny komin wentylacyjny

  • podwieszane sufity - wysokość lokalu 3 m do podwieszanych sufitów
  • częściowo wymienione instalacje
  • nowy strop podłoga/piwnica
  • podłączona siła

czynsz do wspólnoty ok. 1930 zł (w tym fundusz remontowy).

Planowany remont budynku:

W bieżącym roku zaplanowano kapitalny remont nieruchomości obejmujący:

  • wymianę dachu,

  • ocieplenie budynku od strony podwórza,

  • odnowienie elewacji,

  • wykonanie wentylacji,

  • remont piwnic oraz klatki schodowej.

Lokal doskonale sprawdzi się pod działalność handlową, usługową, gabinet, biuro handlowe lub punkt obsługi klienta.
Dzięki funkcjonalnemu układowi oraz atrakcyjnej lokalizacji jest to świetna propozycja zarówno dla inwestora, jak i przedsiębiorcy poszukującego miejsca na własny biznes o szerokim spektrum specjalizacji.
Dodatkowym atutem są miejsca parkingowe przed lokalem w bezpłatnej strefie parkowania.
Lokal dostępny od zaraz.
Brak zaległości i hipotek - jasna sytuacja prawna.

Cena: 680 000 zł do negocjacji
Cena za m²: ok. 8 292 zł/m²

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Oferta na wyłączność — dostępna wyłącznie w naszym biurze !

Agent prowadzący: Mirosława Lisowska tel. 669 925 922, m.lisowska@rondonieruchomosci.pl

WIĘCEJ OFERT NA STRONIE www.rondonieruchomosci.pl

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty RDO-LS-7060
Powierzchnia 82,00 m²
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku kamienica
Standard
Opłaty w czynszu wywóz nieczystości, fundusz remontowy, administracja
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do odnowienia
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 1 930 PLN
Okna PCV
Instalacje częściowo wymienione
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu handlowo-usługowy

Pomieszczenia

Wysokość pomieszczeń  m
Liczba pomieszczeń biurowych 1
Powierzchnia pomieszczeń biurowych od 29 m2
Liczba pomieszczeń magazynowych 1
Powierzchnia pomieszczeń magazynowych 4 m2
Liczba pomieszczeń sanitarnych 1
Powierzchnia pomieszczeń sanitarnych 1 m2